O nas

Od 1989 roku specjalizujemy się w transporcie ciężarowym. Długotrwałe doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, a zwinna struktura firmy umożliwia szybką reakcję na indywidualne potrzeby klientów. Nasza baza znajduje się zaledwie 400 metrów od Wratislavia-Bio we Wrocławiu.

35

lat

doświadczenia

ponad

40 mln km

przejechanych

ponad

60

pracowników zatrudnionych

Transport artykułów spożywczych i tłuszczu roślinnego od producenta do ostatecznego klienta odbywa się bezpośrednio, gwarantując klientom utrzymanie najwyższej jakości produktów. Oleje i tłuszcze roślinne przewożone są specjalnie dostosowanymi cysternami jedno-, dwu- i trzykomorowymi, utrzymywanymi w wysokiej temperaturze i pod ciśnieniem. Cysterny, gotowe do załadunku, są dokładnie oczyszczone i posiadają aktualne certyfikaty ECD.

W początkowej fazie działalności skoncentrowaliśmy się głównie na transporcie krajowym. Po wejściu Polski do Unii Europejskiej rozszerzyliśmy zakres działalności na kraje wspólnoty. Dzięki zaangażowaniu, rzetelności i profesjonalnej obsłudze zdobywaliśmy zaufanie nowych klientów oraz renomowanych firm z całej Europy

Przede wszystkim zajmujemy się:
Przewozem ładunków płynnych | Transportem cysternami chemicznymi | Transportem intermodalnym | Spedycją | Magazynowaniem substancji płynnych

Misja

Przekraczamy granice

Stale dostosowujemy naszą ofertę do zmieniających się potrzeb rynku i klientów, priorytetem zawsze jest satysfakcja klientów. Naszymi głównymi celami są jakość, bezpieczeństwo i ekologia, osiągane poprzez wdrażanie odpowiednich systemów zarządzania oraz ciągły rozwój przy użyciu nowoczesnych technologii. Wszystkie zlecenia realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami, przykładając szczególną wagę do bezpieczeństwa klientów i terminowości. Realizacja polityki jakości opiera się na ciągłym doskonaleniu zintegrowanego systemu zarządzania jakością, zgodnie z normami PN-EN ISO 9001-2009 oraz PN-EN ISO 22000.

nasze marki

Kell

Krajowy i międzynarodowy transport ciężarowy nie ma przed Kell tajemnic. Dzięki prawie 40-letniemu doświadczeniu Kell na drogach klienci współpracują z firmą od lat.

Tworzy wysokiej jakości substraty dla biogazowni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, na rynku krajowym jak i zagranicznym, zostaje zapewniona klientom profesjonalna obsługa oraz wysoka jakość produktów.

Nasz zespół

Jednak jakość i innowacyjność to nie jedyne elementy naszego sukcesu. Rozwój firmy byłby niemożliwy bez wykwalifikowanej kadry, złożonej z doskonałych specjalistów w transporcie i spedycji, dla których praca to także pasja. Ich niezawodność i kreatywność wynikają z wzajemnego zaufania i zaangażowania, co pozwala nam tworzyć zgrany zespół KELL od wielu lat.